WYNAJMIJ LIMUZYNĘ
T: +48 603 139 079

Firma Seville wynajem limuzyn

wynajem limuzyn

limuzyna na ślub

wynajem samochodów luksusowych

wynajem samochodu retro

W celu sprawdzenia dostępności poszczególnych samochodów i terminu oraz dokonania wyceny usługi oraz rezerwacji proszę o kontakt drogą mailową lub telefonicznie.

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 9.00-17.00
sobota: 9.00-14.00

Kontakt:
603 139 079 lub 95 7324 324


Luksusowo wyposażone limuzyny są do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, każdego dnia. Zapewniamy przejazdy na terenie całego kraju i Europy. AUTO SEVILLE to firma z wieloletnim doświadczeniem - już od 1991 roku świadczy wielu zadowolonym Klientom usługi z zakresu przewozu osób luksusowymi limuzynami.

Limuzyny są naszą pasją - przekazując nam swoje potrzeby mają Państwo gwarancję zrealizowania przez nas usługi z największym zaangażowaniem, indywidualnym podejściem, punktualnością i na najwyższym pięciogwiazdkowym poziomie. Wynajem limuzyny z kierowcą to usługa, w której jesteśmy perfekcjonistami. Nasza bogata flota, w której znajdują się przedłużane limuzyny, komfortowe auta osobowe klasy premium, oraz samochody retro, pozwala zapewnić nam obsługę na najwyższym poziomie - nawet bardzo wymagającym Klientom.
Nasi klienci zawsze mogą liczyć na indywidualne podejście, punktualność, elastyczność oraz wyjątkową atmosferę w czasie podróży limuzyną.

Staramy się podchodzić do każdego zlecenia indywidualnie, ambitnie, elastycznie i z największym zaangażowaniem. Zdobyte przez wiele lat doświadczenie, znajomość potrzeb najbardziej wymagających Klientów, jak również gotowość spełniania wszelkich sugestii oraz w pełni profesjonalny, komfortowy serwis, pozwalają nam indywidualnie dostosować usługi do potrzeb każdego Klienta. Wybierając naszą firmę mają Państwo gwarancję, że zamówiona usługa zostanie zrealizowana na najwyższym poziomie, aby ten szczególny dla Nowożeńców dzień pozostał w pamięci na zawsze!

Obsługujemy imprezy okolicznościowe:
 • śluby i wesela
 • wieczory panieńskie i kawalerskie
 • studniówki i bale maturalne
 • komunie
 • romantyczne kolacje
 • spotkania biznesowe
 • wyjazdy w delegacje
 • transfer z i na lotnisko
 • przejażdżki po mieście
 • sesje zdjęciowe i reklamowe
 • i inne zamówienia według życzenia klientów.

Jesteśmy gotowi przedstawić indywidualną ofertę w zależności od Państwa życzeń i pomysłów. Przejazd piękną limuzyną z pewnością uatrakcyjni Waszą uroczystość i pomoże celebrować w odpowiedniej scenerii.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów w ofercie posiadamy również luksusowe samochody osobowe oraz samochody retro. Gwarantujemy najwyższej jakości obsługę Państwa ślubu popartą naszym ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w tej branży oraz nowoczesne luksusowe limuzyny ślubne czy auto retro, które bezpiecznie i komfortowo dowiozą Państwa na wesele lub inną uroczystość.

Jeśli pragną Państwo by dzień ślubu bądź innej ważnej uroczystości był oryginalnym, pełnym klasy i niezwykłej elegancji przeżyciem, wystarczy skorzystać z naszej oferty. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, starając się dopasować ofertę do Państwa potrzeb i oczekiwań. Kierując się naszym wieloletnim doświadczeniem w branży pomagamy dobrać najlepsze rozwiązanie, żeby wspólnie osiągnąć zadowalający efekt. Klienci, którzy podejmują współpracę z naszą firmą mogą mieć pewność, że zostaną obsłużeni profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem.